bg-img

Neta ile Tanışın

NETA Auto, 2014 yılında kurulmuş olan Hozon New Energy Automobile’in bünyesinde yer alan akıllı otomobil markasıdır. NETA, küresel elektrikli araç pazarında lider markalar arasında yerini almakla birlikte 2022 satış verilerine göre Çin'nin en büyük elektrikli start-up otomobil markasıdır.Dünyanın en çok satan ilk 10 elektrikli araç markasından biri olan NETA, şimdi Türkiye’de sizinle tanışmaya hazır.

Elektriğin Ulaşabildiği Her Yere Ulaşmak İçin...

İnsan odaklı, dinamik ve dünyaya ilham vermek için çıktığımız bu yolda bugün elektriğin ulaşabildiği her yere ulaşmak için ilerliyoruz. Hep ileri odaklı bakış açımız ve mükemmelliğe olan bağlılığımızla, akıllı araçları rahat yaşamın merkezine koymak için çalışıyoruz. Hedefimize sadık kalarak sürekli gelişiyor ve iyileştiriyoruz. Sizi de bu eşsiz yolculuğa davet ediyoruz.

bg-img
bg-img

Hepimiz Yeni Nesil Ulaşımın Yolunu Arıyoruz

İşte herkes için akıllı ve elektrikli araçlar üretme hikayemize ilham veren fikir… İnsanların ihtiyaçlarına özen göstererek, gerçek dünyadaki sürüş taleplerini karşılayan en kaliteli araçları tasarlamak için üretiyoruz. NETA’yı tercih eden binlerce araç kullanıcısıyla mesafelere aldırmadan ve durmaksızın daha iyi bir yaşamın izini sürüyoruz.

Geleceğin Farkına Varın

Teknolojik olduğu kadar çevre dostu bir geleceğe doğru adım atmaya hazır mısınız? NETA, elektrikli araçlarla ulaşımın geleceğini şekillendiriyor ve bu akıllı geleceği şimdi Türkiye ile buluşturuyor. Size ise NETA elektrikli araçları ile geleceğin teknolojisini ve şıklığını şimdiden deneyimlemek kalıyor. Yenilikçi tasarımı, akıllı özellikleri ve çevreci motoru ile NETA, sizi adım adım geleceğe taşımak için burada.
NETA ile geleceği şimdiden yaşayın, yarının doğasını düşünün ve sıfır emisyonla yol alın.

Daha fazla bilgi için NETA ile iletişime geçin ve geleceğin bugünden farkına varın.

icon

NETA Satış Noktaları

NETA modellerini deneyimleyebilmeniz için satış noktalarımız, çok yakında sizlerle.

icon
icon

Bize Ulaşın

NETA modellerini deneyimleyebilmeniz için satış noktalarımız, çok yakında sizlerle.

icon